![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgohUmDQki_WgMaXHCujldJp0W4Qi50y-OLb-u6rAO1pfaqSHG02fnOKBDBV0cvI4OWvlQmOJvBRfTKEeo7sSgLr7Sb33gswtwqDqqM9nHHeSj9yEQ_V8HVUeR9xQETzEa5bXIj_tLOd3Y/s640-rw/JPEGtoPDF.webp)
Πρόκειται για ένα πρόγραμμα μετατροπής αρχείων εικόνας σε αρχεία PDF ή σε αρχείο XPS. Το πρόγραμμα υποστηρίζει τη μετατροπή πολλών αρχείων εικόνας σε ένα ή περισσότερα αρχεία PDF / XPS.Υποστηρίζει τις ακόλουθες μορφές εισόδου: BMP, GIF, PNG, TIF, WMF, EMF, XPS και CBZ εκτός από JPG, JP2, J2K.
Author's Website:
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ: Windows
![]( https://sites.google.com/site/loveforetech/software/download%20-win.png)
Ακολουθήστε μας στο Google News
Αν σας άρεσε το θέμα μας διαδώστε το!